Curetik salv/palsam 30ml
Hind:
19,90 €
16,91 €
Curetik on mõeldud probleemsele nahale, kareda või ketendava naha hooldamiseks ja sügvavaks niisutamiseks. Salv aitab igapäevases nahahoolduses head enesetunnet hoida ja naha pehmuse tagada. Leevendust on saadud akne, psoriaasi, dermatiidi ja ekseemi probleemidega. Salvis on peidus väekad vereurma- ja raudrohi. Vereurmarohi rahustab nahka, vähendab punetust, on põletikuvastane ja antibakteriaalne. Läbi naha imendudes stimuleerib ta ka immuunssüsteemi. Raudrohi on sügavalt toitev ja taastav.
Salvi tootmisel on kasutatud kvaliteetseid tooraineid ja kodumaised väetaimi. Eisisalda lõhna- ega säilitusaineid. 100% looduslik ja värvuselt kollakas.
Ingredients/koostis (INCI): Olea Europaea Fruit Oil (oliiviõli), Chelidonium Majus Extract (vereurmarohi), Achillea Millefolium Flower Extract (raudrohi), Beeswax (mesilasvaha).
Ingredients/koostis (INCI): Olea Europaea Fruit Oil (oliiviõli), Chelidonium Majus Extract (vereurmarohi), Achillea Millefolium Flower Extract (raudrohi), Beeswax (mesilasvaha).
Sarnased tooted
Oranžika värvuse ja kergelt tsitruselise lõhnaga apelsini ja porgandi kehakreem toidab su nahka ja annab sellele särava jume. Sheavõi toetab naharakkude uuenemist, mõjudes nahale noorendavalt ja kortse vähendavalt.Kakaovõis on ohtralt A-, C- ja E-vitamiini. See on suurepärane niisutaja, kaitstes nahka kuivamise eest. Kookosõli kaitseb nahka ultraviolettkiirguse eest, niisutab, omab põletikuvastast toimet, leevendab ekseemi, psoriaasi, dermatiiti.Avokaadoõli on rikkalikult niisutav, sisaldab palju B-vitamiini ja antioksüdante. On sobilik tundlikule nahale. Magusa mandli õli toidab, rahustab ja silub nahka ning on rikas E-vitamiini, kaltsiumi ja magneesiumi poolest.
Nisuiduõli sisaldab rohkelt E-vitamiini, mis soodustab uute naharakkude teket, hõlbustab naharakkude varustamist hapnikuga ning parandab naha verevarustust.
Nisuiduõli sisaldab rohkelt E-vitamiini, mis soodustab uute naharakkude teket, hõlbustab naharakkude varustamist hapnikuga ning parandab naha verevarustust.
Tootekood: ID-208
19,00 €
Valget tooni ja õrnalt laimilõhnaline kookose & laimi kehakreem rahustab ja niisutab su nahka. Kookosõli on antimikroobse ja põletikuvastase toimega ning samal ajal ka ülimalt niisutav. Tsitruseline laim aga sisaldab ohtralt c-vitamiini ja flavonoide, tänu millele on sellel noorendav ja vananemisvastane toime. Lisaks sellele aitab laim võidelda akne ja teiste naha ebatasasuste ja plekkidega, pannes selle mõnusalt särama.
Tootekood: ID-210
11,90 € (37%)
19,00 €
19,00 €
Tsitruseliselt lõhnav siidine ja õrna tekstuuriga näokreem lõõgastab ja värskendab su nahka ning paneb selle särama. Nurmenukk on meelerahu ja armastust toetav taim ning sellel on rahustav, puhastav ja antibakteriaalne toime. Veel enam, see on lausa looduslik antibiootikum! Õlide kombinatsioon on valitud eelkõige sobima kombineeritud/normaalsele nahatüübile.
Tootekood: ID-340
19,00 €
Looduslikult helerohelist tooni ja rohulõhnaline raudrohu ja pune näokreem on tõeline tugi rasusele nahale. Raudrohi on energeetiline taim nõrkuse vastu. Ta annab vastupanuvõime ja tasakaalu tegemistes. Raudrohul on ka põletikuvastane toime, mis aitab leevendada nahal olevaid marrastusi ja haavakesi. Punes sisalduvatel eeterlikel õlidel on võime tappa kahjulikke mikroobe. Lisaks on ka punel põletikuvastane toime, mis tõstab keha kaitsevõimet ja kiirendab naha paranemisprotsesse.
Õlide kombinatsioon on valitud eelkõige sobima rasusele nahatüübile.
Õlide kombinatsioon on valitud eelkõige sobima rasusele nahatüübile.
Tootekood: ID-341
19,00 €
Detox Me on mõnusa aroomiga sügavpuhastav ja niisutav turbamask. Mask tungib naha sügavatesse kihtidesse, puhastab naha sinna ladestunud toksiinidest, samaaegselt nahka niisutades ja vereringet ergutades. Mask sobib kõigi nahatüüpide puhul, sealhulgas ideaalselt ka probleemse naha korral.
Tootekood: 1234567801940
21,90 €