Tootegrupid

  

PORT ARTUR 1, PÄRNU

Oleme avatud:

   E-L 10-20, P 10-18  

  Alates 49€ on Eesti-sisene transport Smartpost pakiautomaati tasuta  

Nelk, (terad), mahe, 100g

Hind:
7,50 €
Kogus: - +
Nelki saadakse nelgipuu kuivatatud õiepungadest. Nelki kasutatakse eelkõige hõõgveinide vürtsisegudes, piparkookides ja marinaadides. Nelki võib kasutada kastmetes, pajaroogades, lihatoitudes ja hoidistes. Parima maitse saamiseks purusta nelk vahetult enne kasutamist.

Koostis: nelk*. *=mahepõllumajandusest



Kogus: 100g

Pakitud taassuletavasse kotti.

Sarnased tooted
Kergelt magusa maitsega metsikult kasvav pipar. Pippali pipar sobib kasutamiseks grill-liha, juustu või seente maitsestamiseks, samuti mooside ja dessertide maitsestamiseks.
Tootekood: 609490549
11,42 €
Vürtspipart kasutatakse nii magusate kui soolaste roogade maitsestamiseks, eriti erinevates jõuluroogades. Vürtspipart kasutatakse kõige rohkem just araabia, ladina-ameerika ja kagu-aasia roogades.
Tootekood: 8365291
2,95 €
Mahe tseiloni kaneel. Tseiloni kaneel omab põletikuvastast ja immuunsust tugevdavat toimet. Lisa kaneeli küpsetistesse, pudrule, kuumadesse jookidesse.
Tootekood: 11519322
8,06 €
Suitsutatud paprikat iseloomustab selge, väga meeldiv suitsune aroom. See sobib suurepäraselt keedetud, hautatud, küpsetatud ja praetud roogade valmistamiseks.
Tootekood: 1234567801416
8,45 €
Neid kergelt vürtsikaid ja soojendava mõjuga sinepiseemneid kasutatakse kastmete, marinaadide, hautiste ja karride koostises.
Sinepiseemned on eriti iseloomulikud India köögikultuuris. Musta sinepi seemned on väikesed (väiksemad kui Euroopas kasvatatavatel kollastel sortidel), ümarad, punakaspruuni värvusega. Teravatel sinepiseemnetel on pähkline aroom ja maitse. Annavad igale roale efektset värvi ja tekstuuri.
Tootekood: 1234567801887
2,70 €